ציפוי ננו לכלי רכב

0 minutes, 13 seconds Read

אחד היתרונות בשימוש בציפוי ננו לכלי רכב הוא שהוא יגן על הרכב שלך מנזק שנגרם מהשמש. מכוניות נחשפות לעתים קרובות לקרני אולטרה סגול, שיכולות לדהות את עבודת הצביעה. ציפוי זה יגן על המכונית שלך מנזק כזה על ידי התנהגות כמו קרם הגנה. בנוסף, נוסחת הננו-קרמיקה תרחיק קרני אולטרה-סגול. לאחר הפעלת ציפוי ננו לכלי רכב, אתה לעולם לא צריך לדאוג על זה שוב.

לשירותי ציפוי ננו מקצועיים יש יתרונות רבים. צוות מקצועי יתחיל בניקוי וליטוש של משטח הצבע. תהליך זה כולל מספר צעדים ופעולות כדי להבטיח כי לצבע יש משטח מושלם לציפוי ננו. לאחר ליטוש משטח הצבע, צוות ציפוי ננו מקצועי לאחר מכן יהיה לסלק את פני השטח. ברגע שהציפוי יושם, המכונית תהיה מוגנת מפני חתכים, שריטות ונזקים אחרים שנגרמו על ידי בוץ ולכלוך. למכוניות מצופות ננו יהיה ברק של מכונית חדשה. הוא גם יגן על חישוקים, שמשות ומדידות פלסטיק.

יתרון נוסף של ציפוי ננו לרכבים הוא עמידותה. בהשוואה לשעוות רכב, מעילי ננו יכולים להימשך שנתיים או יותר, מה שהופך אותם לאפשרות עדיפה להגנה על המכונית שלך. המחיר של ציפוי ננו לכלי רכב גבוה במקצת מזה של שעוות רכב קונבנציונלית, אבל זה יקטין את העלויות הכלליות שלך בטווח הארוך וימנע ממך לקנות מוצרי טיפול מיוחדים יקרים כדי לשמור על המכונית שלך. ברגע שיושם, ציפוי הננו יישאר בלתי נראה לאבק, לכלוך, וצער.

לאחר ציפוי קרמיקה ננו מיושם, אתה צריך לשמור אותו בסביבה קרירה ויבשה במשך 13-15 שעות. לאחר הציפוי, אתה צריך ללטש את המכונית שוב באמצעות בד מיקרו סיבים, ספוג, או פנקס מוליך. ציפוי הננו צריך להישאר על המכונית שלך לפחות שבועיים לפני שהוא הופך חרוט או משובש. אתה יכול גם לעשות שעווה לרכב לאחר הפעלת ציפוי הננו. עם זאת, אתה צריך להיות זהיר עם הליך זה, כמו ציפוי הקרמיקה עשוי להשפיע על הצבע בטווח הארוך.

ערכות ציפוי מכוניות קרמיות זמינות בשוק, והן עמידות בפני חומרי ניקוי PH12. ההשפעה דמוית הקריסטל שהם מייצרים על הצבע של המכונית שלך מקלה על הניקוי. ציפוי ננו לכלי רכב הוא אפשרות סבירה לבעלי מכוניות שמחפשים ציפוי עמיד ואיכותי. זה גם יכול להגן על קישוט הפלסטיק הקשה של המכונית שלך. התהליך אינו דורש כישורים מיוחדים או ציוד, אבל הוא זקוק למקום חניה טוב ומכוסה.

הדור האחרון של פתרונות ננו-מיקוד כולל את הדחת העקרב. ציפוי היי-טק זה דוחה עפר ומים ויוצר גימור סופר ברור. בנוסף, הוא גם עמיד וגמיש, והוא יכול להגן על צבע המכונית שלך במשך חמש שנים. היתרונות האלה הופכים את ציפוי ננו להשקעה כדאית. אם אתם מחפשים פתרון לציפוי ננו, שקלו להשקיע בבקבוק של הדפת עקרב.

אם אתם מחפשים ציפוי ננו-רכב בסיסי, ננו-טול מגן זו בחירה טובה. ניתן לחדש את ציפוי המגן הזה באופן מחזורי, ומוצר ה-nano-tol 2in1 הוא טכנולוגיה היברידית שמנקה ומעילים בצעד אחד. קל להחיל זאת על כלי רכב, אופניים, מצחי קסדה ומשטחים קטנים אחרים. ננו-טול מגן הוא בחירה מצוינת למכוניות חדשות.

ציפוי קרמיקה ננו הוא עמיד יותר משעוות מכונית רגילה. מעילי קרמיקה ננו ממלאים פגמים מיקרוסקופיים ומספקים שכבת הגנה קשה כמעט כמו קוורץ מוצק. ננו פולימרים משמשים בציפוי קרמי 9H וקשרים עם המשטח הקיים. שני החומרים האלה יוצרים מגן בלתי נראה שמגן על המשטח המצופה מפני יסודות מזיקים. כאשר הציפוי מתוחזק כראוי, הוא נמשך מספר שנים. זו אפשרות נהדרת עבור כלי רכב חדשים ומשומשים.

ציפויי ננו-קרמיקה הם נוזלים שמתקשרים עם פני השטח של רכב. הם הרבה יותר עבים מאטימות פולי מסורתיות ומספקים הגנה טובה מפני חריטה ומיקרו-מרינג. הם גם חוסמים חמצון וקרני אולטרה סגול בזמן שהם מספקים מבריק מעולה. מעילי ננו יכולים להיות מיושמים על ידי מפרט מורשה עם ניסיון בניקוי מכוניות. כאשר מיושם כראוי, הם יגבירו את הגימור של המכונית שלך. הטיפול הזה יגן על הרכב שלך מהיסודות הקשים ביותר וימנע נזק.

פרטים נוספים בלינק: https://www.hameyashrim.co.il/%d7%a6%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%99-%d7%a0%d7%a0%d7%95-%d7%9c%d7%a8%d7%9b%d7%91/